Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę

Brand: Diamex

Diamex

Showing all 14 results, including child brands

 • Diamex Bubble Gum

  Diamex Bubble Gum tai malonaus, kramtomos gumos kvapo kvepalai, primenantys nerūpestingą vaikystę. Kvapas labai malonus ir ilgai išlieka ant gyvūnų kailio. Tinka šunims ir katėms, unisex. Kvepalai supakuoti į elegantišką indelį, pagamintą iš šlifuoto aliuminio.

  Į krepšelį
 • Diamex Bubble Shampoo

  Diamex Bubble Shampoo – tai universalus šampūnas. Tinka dažnam naudojimui, gerai putoja ir lengvai išskalauja, nepakeičiamas kiekviename salone. Palieka plaukus švarius, nuostabiai kvepiančius kaip kramtoma guma, primenančią nerūpestingą vaikystę. Šampūno sudėtyje nėra silikonų, parabenų ar fenoksietanolio, kurie gali sukelti alergiją. Produktą galima skiesti santykiu 1:8.

  Pasirinkti savybes
 • Diamex Cleaner Salon Eucalyptus

  Diamex Cleaner Salon Eucalyptus – specialus preparatas grindims ir visiems plaunamiems paviršiams valyti, gaivinti ir dezinfekuoti. Visų pirma, skirtas valyti gyvūnų narvus ir vietas, pavyzdžiui, kirpimo salonus ar veterinarijos kabinetus. Veiksmingai ir ilgai naikina nemalonius kvapus. Visiškai saugus, neturi jokių kenksmingų medžiagų. Su eukalipto aromatu.

  Pasirinkti savybes
 • Diamex Coco Bio Conditioner

  Diamex Coco Bio Conditioner yra koncentruota plaukų kaukė su ekologišku kokosų aliejumi, skirta specialiai šunims su tankiu kailiu ir daug poplaukio. Drėkina, stiprina, regeneruoja, maitina, suteikia žvilgesio. Palengvina šukavimą ir sąvėlų šalinimą. Kokosų aliejus sukuria savotišką plaukų filtrą, kuris apsaugo nuo žalingo saulės spindulių, šilto oro iš plaukų džiovintuvo ir kitų nepalankių aplinkos veiksnių poveikio. Sudėtyje nėra silikonų, parabenų ar fenoksietanolio, kurie gali sukelti alergines reakcijas. Ekonomiškas ir koncentruotas, nereikia naudoti didelių kiekių.

  Pasirinkti savybes
 • Diamex Cuberdon

  Diamex Cuberdon – tai universalus šampūnas. Tinka dažnam naudojimui, gerai putoja ir lengvai išsiskalauja, nepakeičiamas kiekviename salone. Palieka plaukus švarius, nuostabiai kvepiančius saldžiu, raudonu apelsinu. Šampūno sudėtyje nėra silikonų, parabenų ar fenoksietanolio, kurie gali sukelti alergiją. Produktą galima skiesti santykiu 1:8.

  Pasirinkti savybes
 • Diamex Fraise

  Diamex Fraise – kvepalai šunims ir katėms su subtiliu, gaiviu braškių šerbeto kvapu. Kvapas labai malonus ir ilgai išlieka ant gyvūnų kailio. Tinka šunims ir katėms, unisex. Kvepalai supakuoti į elegantišką indelį, pagamintą iš šlifuoto aliuminio.

  Į krepšelį
 • Diamex Hollywood

  Diamex Hollywood – tai saldaus, pikantiško kvapo kvepalai šunims ir katėms. Kvapas labai malonus ir ilgai išlieka ant gyvūnų kailio. Tinka šunims ir katėms, unisex. Kvepalai supakuoti į elegantišką indelį, pagamintą iš šlifuoto aliuminio.

  Į krepšelį
 • Diamex Melon

  Diamex Melon – tai prinokusio, sultingo meliono kvapo kvepalai. Idealus pasiūlymas žmonėms, kurie mėgsta saldžius kvapus. Kvapas labai malonus ir ilgai išlieka ant gyvūnų kailio. Tinka šunims ir katėms, unisex. Kvepalai supakuoti į elegantišką indelį, pagamintą iš šlifuoto aliuminio.

  Į krepšelį
 • Diamex Pomme Apple

  Diamex Pomme Apple – kvepalai su gaiviu sultingų žalių obuolių kvapu. Kvapas labai malonus ir ilgai išlieka ant gyvūnų kailio. Tinka šunims ir katėms, unisex. Kvepalai supakuoti į elegantišką indelį, pagamintą iš šlifuoto aliuminio.

  Daugiau
 • Diamex Prestige

  Diamex Prestige – kvepalai šunims ir katėms itin elegantiško, saldaus kvapo. Kvapas labai malonus ir ilgai išlieka ant gyvūnų kailio. Tinka šunims ir katėms, unisex. Kvepalai supakuoti į elegantišką indelį, pagamintą iš šlifuoto aliuminio.

  Į krepšelį
 • Diamex Senteur Ete Zomerbries

  Diamex Senteur Ete Zomerbries kvepalai šunims ir katėms – gėlių kvapo. Kvapas labai malonus ir ilgai išlieka ant gyvūnų kailio. Tinka šunims ir katėms, unisex. Kvepalai supakuoti į elegantišką indelį, pagamintą iš šlifuoto aliuminio.

  Į krepšelį
 • Diamex Super White Shampoo

  Diamex Super White Shampoo – šampūnas, skirtas šunims su baltu, šviesiu ir sidabriniu kailiu. Atnaujina, regeneruoja ir pagerina plaukų spalvą, pašalina geltonus atspalvius, mažina spalvos pasikeitimą. Daugelį metų naudojoma bišonų veisėjų. Dėl saldžiųjų migdolų aliejaus, jis apsaugo nuo odos ir kailio išsausėjimo, maitina ir regeneruoja suskilinėjusius plaukų galiukus. Apsaugo nuo žalingo saulės spindulių ir išorinių veiksnių poveikio. Šampūnas pagamintas iš natūralių ingredientų, kurie nedirgina ir nesausina odos ir plaukų. Produkto sudėtyje nėra silikonų, parabenų ir fenoksietanolio, kurie gali sukelti alergines reakcijas. Koncentratas, rekomenduojamas skiedimas 1:13.

  Pasirinkti savybes
 • Diamex Texture Shampoo

  Diamex Texture Shampoo – giliai valantis šampūnas šunims ilgais plaukais. Labai koncentruotas, stiprina plaukus, neleidžia susivelti, suteikia žvilgesio ir maitina odą. Apsaugo nuo žalingo saulės spindulių ir išorinių veiksnių poveikio. Šampūno sudėtyje yra švelnių, nedirginančių augalinės kilmės valomųjų medžiagų, jį lengva išskalauti. Po naudojimo oda pamaitinama, o kailis lengvai iššukuojamas. Plaukai tampa švelnūs, šilkiniai glotnūs ir gražiai žvilgantys, spalva intensyvesnė. Produkto sudėtyje nėra silikonų, parabenų ir fenoksietanolio. Šampūną galima skiesti santykiu 1:13.

  Pasirinkti savybes
 • Diamex Vanille

  Diamex Vanille – kvepalai šunims ir katėms su vanilės kvapu. Kvapas labai malonus ir ilgai išlieka ant gyvūnų kailio. Tinka šunims ir katėms, unisex. Kvepalai supakuoti į elegantišką indelį, pagamintą iš šlifuoto aliuminio.

  Į krepšelį

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę