Jei kažko nerandate…  susisiekite e. paštu  info@zoo123.lt 

zoo123-logo_white-e1699370626791
Dog and cat about

Sveiki atvykę į Zoo123.lt – šunų priežiūros elektroninę parduotuvę!

Zoo123.lt yra parduotuvė, skirta šunų kirpykloms ir gyvūnų šeimininkams, kurie siekia atrasti aukščiausios kokybės priežiūros produktus savo augintiniams. Mūsų asortimente rasite tik geriausius produktus: nuo profesionalios šunų kosmetikos iki įrangos gyvūnų kirpykloms

Kaip gimė ši idėja?

Viskas prasidėjo nuo didelės meilės augintiniams ir troškimo praleisti su jais kuo daugiau laiko. Ši aistra paskatino atidaryti šunų kirpyklą mieste, kuriame gyvenu. Per šešerius metus veiklos šioje srityje kirpykla išpopuliarėjo tarp augintinių savininkų.

 

Veiklos metu supratau, kad šunų grožis ir sveikata prasideda ne tik nuo meistriškai atliktų kirpimo paslaugų, bet ir nuo aukštos kokybės priežiūros produktų. Todėl su savo komanda pradėjome ieškoti geriausių tiekėjų ir šunų priežiūros prekių, o mūsų paieškos buvo sėkmingos – atradome naujas technologijas ir inovatyvius sprendimus, kurie užtikrina augintinių kailio blizgesį ir sveikatą.

 

Šiuos atradimus pradėjome dalintis su kirpyklos klientais, o teigiamas atgalinis ryšys mus įkvėpė žengti dar vieną žingsnį. Sukaupta patirtis ir žinios virto noru pasidalinti geriausiomis prekėmis su platesne augintinių savininkų bendruomene. Taip gimė Zoo123.lt – elektroninė parduotuvė, kurioje kiekvienas gali rasti mūsų atidžiai atrinktas ir išbandytas prekes augintinių priežiūrai.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Profesionalumas. Mūsų komanda nuolat seka pasaulines gyvūnų priežiūros inovacijas ir tendencijas, leidžiančias mums pasiūlyti efektyviausius ir inovatyviausius sprendimus. 
  • Individualizuota klientų konsultacija. Suprantame, kad kiekvienas augintinis yra unikalus, todėl mūsų komanda pasirengusi suteikti profesionalią konsultaciją ir pasiūlyti geriausius sprendimus, atitinkančius jūsų lūkesčius.
  • Aukštos kokybės produktai. Kiekvienas produktas mūsų parduotuvėje yra kruopščiai atrinktas, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Mes siūlome tik patikimų gamintojų prekes.

Tikslas mūsų įmonėje Zoo123.lt yra tapti pirmuoju pasirinkimu šunų kirpykloms ir gyvūnų šeimininkams ieškantiems aukščiausios kokybės, inovatyvių ir pritaikytų šunų priežiūros produktų. Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas gautų išsamų ir profesionalų aptarnavimą, kartu teikiant platų aukštos kokybės prekių asortimentą, kuris atitinka tiek individualius augintinių poreikius, tiek šunų kirpyklų verslo reikalavimus.

Atraskite Zoo123.lt – patikimą ir specializuotą partnerį šunų kirpykloms bei augintinių šeimininkams, užtikrinantį profesionalias prekes ir sprendimus, skirtus gyvūnų priežiūrai.

Pirkinių krepšelis