Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę

Brand: Geib

Geib

Showing all 2 results, including child brands

  • Profesionalios amerikietiško prekės ženklo Geib žirklės. Avanti Comfort Plus EH modelis buvo sukurtas atsižvelgiant į maksimalų naudojimo komfortą. Jos turi išlenktą, itin ergonomišką ir kontūruotą rankeną, kuri nevargina riešo kirpimo metu. Išgaubtos Convex tipo ašmenys yra padengtos vienpusiais mikrodantukais, kurių dėka plaukai neslysta kirpimo metu. Yra patogus varžtas suspaudimui reguliuoti. Tvirtos ir labai aštrios, pagamintos iš aukščiausios kokybės japoniško nerūdijančio plieno. Modelis rekomenduojamas ypač storam kailiui. Aukštos kokybės ir kainos santykis.

    Daugiau
  • Šis profesionalus Geib prekės ženklo rinkinys patenkins kiekvieno kirpėjo poreikius. Jį sudaro tiesios, lenktos 8,5″ ilgio žirklės ir 7″ ilgio filiravimo žirklės.

    Crab  yra idealus pasiūlymas pradedantiesiems ir profesionaliems kirpėjams, taip pat žmonėms, kurie vertina aukštos kokybės įrankius už prieinamą kainą. Ilgi ir ploni ašmenys garantuoja saugų ir tikslų kirpimą. Pagaminta iš grūdinto japoniško nerūdijančio plieno , su patogiu dekoratyviniu varžtu suspaudimui reguliuoti. Geležtė turi itin aštrius ašmenis ir mikrodantukus, kurie garantuoja sklandų ir tikslų kiekvieno tipo plaukų kirpimą. Ergonomiška, lakuota rankena ir mažas svoris, garantuoja aukštą darbo komfortą. Viskas supakuota į elegantišką dėklą saugojimui.

    Į krepšelį

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę