Nerandate…  susisiekite e. paštu  info@zoo123.lt 

zoo123-logo_white-e1699370626791

Show Tech Universal Duo-Pin Slicker šepetys, M

10,49 

Show Tech Universal Duo-Pin Slicker šepetys šunims ir katėms. Unikalus šepetys su skirtingo ilgio adatėlėmis. Ilgos ir trumpos adatėlės yra lenktais galiukais. Lenktas šepetys puikiai tinka sąvėloms šukuoti, taip pat pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Šepečio ergonomiška rankena yra padengta neslystančia medžiaga.

Prekės kodas ZO25STE008 Kategorijos ,

Kilo klausimų?

Show Tech Universal Duo-Pin Slicker šepetys šunims ir katėms. Unikalus šepetys su skirtingo ilgio adatėlėmis. Ilgos ir trumpos adatėlės yra lenktais galiukais. Lenktas šepetys puikiai tinka sąvėloms šukuoti, taip pat pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Šepečio ergonomiška rankena yra padengta neslystančia medžiaga.

Šunų šukavimo rekomendacijos

Ilgaplaukiai šunys: švelniai šukuokite lengvais, ilgais judesiais nuo šaknų iki pat plaukų galiukų, kad išvengtumėte plaukų lūžinėjimo ir elektrinimosi. Norint pasiekti geriausią rezultatą, šukuokite kailį sluoksniais. Pradėkite nuo apatinio, atskirto sluoksnio, ranka prilaikydami viršutinius, nešukuotus plaukus. Šukuokite dalindami po sluoksnį, kol iššukuosite visą kailį.

Garbanoti šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, lengvais, ilgais judesiais.

Šiurkščiaplaukiai šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, jei norite pašalinti sąvėlas ir negyvus plaukus.

Po šukavimo šepečiu, retomis šukomis patikrinkite ar neliko sąvėlų.

Universal Duo-Pin šepetys puikiai tinka šukuoti kailį džiovinimo metu. Šukuokite lengvais, ilgais judesiais plaukų augimo kryptimi ir prieš palukų augimo kryptį. Šukuokite lėtai, kad išvengtumėte kailio elektrinimosi. Jei kailis yra itin susivėles, iššukuokite sąvėlas kartu naudojant Show Tech Mat Buster sąvėlų pjaustyklę. Siekiant išvengti sąvėlų susidarymo, reguliariai maudykite augintinį, naudokite kondicionierių ir šukuokite kailį kiekvieną dieną.

Savybės

Dydis: M

Rankenos ilgis: 9 cm

Adatėlių ilgis: 12 mm, 9 mm

Visas ilgis: 15.5 cm

Prekės ženklas

Show Tech

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Show Tech Universal Duo-Pin Slicker šepetys, M”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis

Užklausa

Turite klausimų dėl produkto? Sisisiekime.