Jei kažko nerandate…  susisiekite e. paštu  info@zoo123.lt 

zoo123-logo_white-e1699370626791

Blovi Luminous Pro – profesionalus kirpimo stalas

1429,00 

Blovi Luminous Pro stalas turi 120×65 cm dydžio stiklinį stalviršį, kurį apšviečia aukštos kokybės LED apšvietimas, pagamintas Vokietijoje pagal užsakymą. Jo tarnavimo laikas – iki 40 000 valandų! Be to, stalo stalviršio apšvietimo lygį galima tolygiai reguliuoti (jutikliniu skydeliu) ir pritaikyti prie esamų poreikių! Pridedamas specialus neslystantis viršutinės dalies dangtelis, kad šuniui šukuojant neslystų jo letenos. Be to, gaunate reguliuojamo aukščio dvipusę strėlę ir pavadėlius gyvūno pririšimui. Visa konstrukcija yra labai stabili, o darbas ant šio stalo – grynas malonumas.

Prekės kodas ZOBL-TE29PRO Kategorijos ,

Kilo klausimų?

Perkelkite savo paslaugas į kitą lygį.  Tai nesunku padaryti su mūsų profesionaliu „Blovi Luminous Pro“ stalviršiu su šviečiančiu stikliniu stalviršiu.

Blovi Luminous Pro stalas turi 120×65 cm dydžio stiklinį stalviršį, kurį apšviečia aukštos kokybės LED apšvietimas, pagamintas Vokietijoje pagal užsakymą. Jo tarnavimo laikas – iki 40 000 valandų! Be to, stalo stalviršio apšvietimo lygį galima tolygiai reguliuoti (jutikliniu skydeliu) ir pritaikyti prie esamų poreikių! Pridedamas specialus neslystantis viršutinės dalies dangtelis, kad šuniui šukuojant neslystų jo letenos. Be to, gaunate reguliuojamo aukščio dvipusę strėlę ir pavadėlius gyvūno pririšimui. Visa konstrukcija yra labai stabili, o darbas ant šio stalo – grynas malonumas. Vienas didžiausių „Luminous Fix“ modelio privalumų – patogus stalo aukščio reguliavimas kojiniais pedalais – nuo 26,5 cm iki 105 cm. Toks aukščio diapazonas leidžia patogiai dirbti ir su mažiausiais, ir su didžiausiais šunimis. Praktiškas dvipusis maitinimo lizdas ir dviguba USB jungtis leidžia tiesiogiai prijungti, pavyzdžiui, kirpimo mašinėlę ir kartu įkrauti mobilųjį telefoną. Be to, dabar stalas turi patogią lentynėlę ir turėklą su kabliukais smulkiems kirpimo įrankiams ir aksesuarams, pavyzdžiui, šepečiams, žirklėms ar šukoms, rankšluosčiui ir pan.

Apšviestas matinis stalviršis palengvina grožio procedūras, suteikia patogumo dirbant, o švelni ir minkšta šviesa dar labiau papuošia saloną. Kai nenorite juo naudotis, jį galima išjungti vienu mygtuko paspaudimu. Šis stalas yra patobulintas „Callisto“ modelio analogas, jo gamybai naudotos tos pačios aukščiausios kokybės medžiagos, įskaitant tvirtą stalviršį, sustiprintą ir tyliai dirbanti aukščio reguliavimo variklį, neslystančias reguliuojamas kojeles, kad stalą būtų galima pastatyti ant nelygaus paviršiaus. Gamintojas sukūrė „Luminous Fix“ vadovaudamasis pasaulinėmis tendencijomis, todėl šį modelį galime pamatyti ir juo grožėtis pasaulinio lygio varžybose, šou ir parodose. Jį jau galite turėti savo kirpykloje!

Techniniai duomenys:

Stalo stalviršio matmenys: 120×65 cm

Reguliuojamas aukštis nuo 26,5 iki 105 cm

LED apšvietimo trukmė: LED šviesos diodų veikimo trukmė: 40 000 valandų

Maitinimo laido ilgis: 1,5M

Stalo svoris: 75,5 kg

 

Prekės ženklas

Blovi

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Blovi Luminous Pro – profesionalus kirpimo stalas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis

Užklausa

Turite klausimų dėl produkto? Sisisiekime.