Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę

Brand: Petuxe

Petuxe

Showing all 3 results, including child brands

  • 100% veganiškas šampūnas su naujoviška 0% formule (be druskos, be sulfatų, be silikonų, be dažiklių). Skirta gyvūnams su labai jautria oda arba alergiškiems. Šis šampūnas švelniai išolauna kailį nuo nešvarumų, nesausina epidermio. Po naudojimo plaukai švelnūs, gražiai žvilga ir gerai priglunda. Itin malonus kvapas ilgai išlieka ant plaukų. Šampūnas neveikia natūralaus apsauginio odos barjero, turi tinkamą pH, nėra išbandytas su gyvūnais. Sudėtyje nėra sulfatų, silikonų, parabenų ar dažiklių.

    Pasirinkti savybes
  • 100% veganiškas kondicionierius, kuris drėkina ir išvalo kailį. Profesionali formulė drėkina ir maitina plaukus, atkuria blizgesį, švelnumą ir natūralią tekstūrą. Itin malonus kondicionieriaus kvapas ilgai išlieka ant plaukų. Tinka visų tipų ir spalvų plaukams, nepakeičiamas kasdienėje priežiūroje. Galima naudoti tiek ant sausų, tiek ant šlapių plaukų. Jame nėra sulfatų, silikonų, parabenų ar dažiklių. Tai labai palengvina palengvina sąvėlų iššukavimą.

    Pasirinkti savybes
  • 100% veganiškas šampūnas skirtas gyvūnams, kuriems reikia papildomos plaukų apimties ir tinkamos tekstūros. Profesionali šio šampūno formulė išplauna kailį nuo nešvarumų, nesukelia ašarojimo ir atkuria natūralią plaukų tekstūrą. Po naudojimo plaukai tampa stangresni, pastebimai tankesni ir gražiai žvilga. Itin malonus kvapas ilgai išlieka ant plaukų. Šampūnas neveikia natūralaus apsauginio odos barjero, turi tinkamą pH, nėra išbandytas su gyvūnais. Tinka visų tipų ir spalvų plaukams. Jame nėra sulfatų, silikonų, parabenų ar dažiklių.

    Pasirinkti savybes

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grįžti į parduotuvę