Nerandate…  susisiekite e. paštu  info@zoo123.lt 

zoo123-logo_white-e1699370626791

Aeolus 2200W džiovintuvas

423,00 

Profesionalus šuns kailio džiovintuvas Aeolus 2200W su patvariu bešepetėliu varikliu! Šio modelio džiovintuvai pasižymi itin ilgu tarnavimo laiku (iki 8 kartų lyginant su įprastais džiovintuvais kurie turi šepetėlinius variklius, ir dėl kurių šunys procedūros metu kvėpuoja kenksmingomis anglies dulkėmis). Labai gerai suprojektuotas, sklandžiai reguliuojamas tiek oro srauto, tiek temperatūra. Įrengti du patentuoti vožtuvai, kurie džiovinimo metu neįkaista. Įrenginio žarna ilga ir patvari. Be to, komplekte taip pat yra šilumą izoliuojanti apsauga, montuojama ant žarnos.

Prekės kodas ZOAEO-TD941NOVA Kategorijos ,

Kilo klausimų?

Profesionalus šuns kailio džiovintuvas Aeolus 2200W su patvariu bešepetėliu varikliu! Šio modelio džiovintuvai pasižymi itin ilgu tarnavimo laiku (iki 8 kartų lyginant su įprastais džiovintuvais kurie turi šepetėlinius variklius, ir dėl kurių šunys procedūros metu kvėpuoja kenksmingomis anglies dulkėmis). Labai gerai suprojektuotas, sklandžiai reguliuojamas tiek oro srauto, tiek temperatūra. Įrengti du patentuoti vožtuvai, kurie džiovinimo metu neįkaista. Įrenginio žarna ilga ir patvari. Be to, komplekte taip pat yra šilumą izoliuojanti apsauga, montuojama ant žarnos. Tvirtas juodas plastikinis korpusas turi blizgučių dalelių, kurios gražiai mirga. Itin galingas vieno variklio (2200W galios) džiovintuvas garantuoja greitą bet kokio tipo kailio džiovinimą. Maksimali šildymo temperatūra yra 52 ℃. Patogi rankena leidžia lengvai transportuoti įrenginį. Produktas ypač rekomenduojamas profesionalioms gyvūnų kirpykloms ir veisėjams.

Po daugybės šio džiovintuvo eksperimentų ir bandymų rezultatai parodė, kad kai žarnos paviršius rodo aukštesnę nei 64 ℃ temperatūrą, antgalis pasiekia tik 29,8 ℃. Šilumos skydas taip pat labai gerai veikia, kai viduje yra 65 ℃, lauke tik 38 ℃, todėl užtikrinamas saugus darbas.

Techniniai duomenys:
galia: 2200W
svoris: apie 5 kg
variklių skaičius: 1
garsumas: 80 dB
greitis: 125m/s
šildytuvo galia: 600 W
variklis: be šepetėlių
oro srauto reguliavimas: sklandus
temperatūros valdymas: reguliuojamas
Komplektacija:
stalo džiovintuvas Aeolus Nova 2200 W
2x džiovinimo antgaliai
šilumos izoliacijos apsauga
Prekės ženklas

Aeolus

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aeolus 2200W džiovintuvas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis

Užklausa

Turite klausimų dėl produkto? Sisisiekime.